+420 377 322 901

KASYS® s.r.o. - Automatizované skladové systémy

Záruka kvality a spolehlivosti

Společnost KASYS® s.r.o. byla založena v roce 1992 jako generální zastoupení společnosti Hänel Büro- und Lagersysteme GmbH.

Od svého založení se aktivně zapojila do realizací logistických systémů nejvyšší úrovně. V průběhu času získala v oblasti skladových a archivačních systémů pevné postavení na trhu.

Základní stavební prvek tvoří automatizované skladové systémy Hänel Rotomat® a Hänel Lean-Lift®. Standardně řešenými aplikacemi jsou výdejny nářadí a měřidel, mezioperační sklady, sklady náhradních dílů aj. V oblasti administrativy se jedná o komplexní řešení práce s dokumenty a spisy.

Realizace jsou prováděny s ohledem na dosažení maximální ekonomičnosti, pružnosti a výkonnosti celého systému. Realizované systémy řeší problematiku redukce nákladů spojených se skladováním, optimalizací zásob a zkrácením manipulačních časů. V oblasti administrativy je cílem dosažení maximální kapacity na minimálním prostoru s ohledem na zachování požadovaného uložení spisů a manipulace s nimi.

Pro naše zákazníky zajišťujeme komplexní dodávky včetně projektu, statických výpočtů, stavebních úprav, návrhu systému, programového vybavení a dalších doplňkových služeb.

Zároveň svým zákazníkům nabízíme i následný servis všech systémů spolu s dalšími souvisejícími službami (např. stěhování, dovybavení aj.).