O nás

Ručíme za kvalitu a spolehlivost našeho řešení

Komplexní dodávky

Včetně projektu, statických výpočtů, stavebních úprav, návrhu, programového vybavení a dalších.

Servis systémů

Svým zákazníkům nabízíme i následný servis všech našich systémů.

Stěhování a dovybavení

Potřebujete pomoc při stěhování nebo s výbavou? I v tomto případě jsme tu pro vás.

O nás | Kasys.cz
O nás

Historie

Společnost KASYS® s.r.o. byla založena v roce 1992 jako generální zastoupení společnosti Hänel Büro-und Lagersysteme GmbH. KASYS® s.r.o. se tak stala výhradním dodavatelem automatizovaných skladových a archivačních systémů značky Hänel v rámci celé České republiky.

V roce 1992 zde začínal růst zájem o vůbec první automatizované archivační systémy a mezi první dodávaný typ tohoto zařízení patřil dnes již dobře známý Hänel Rotomat®. Vzhledem k rostoucím požadavkům a vývoji trhu se v průběhu let značná část produkce přesunula do oblasti průmyslu.
To vyžadovalo značné rozšíření portfolia nabízených produktů
a jejich vlastností. Dnes v oblasti průmyslu nachází uplatnění především Hänel Rotomat®, Hänel Lean-Lift® a Hänel Multi-Space®.

Mezi první zákazníky v této oblasti patřily společnosti z oblasti automotive, strojírenství a dále také státní instituce, banky
a pojišťovny.

Náš přístup a služby

I přes dlouhý vývoj jsme stále společností s rodinnou tradicí
a přátelskou firemní kulturou, a to nejen ve vztahu
k zaměstnancům, ale i k obchodním partnerům a zákazníkům.

Pro naše zákazníky zajišťujeme komplexní dodávky včetně projektu, statických výpočtů, stavebních úprav, návrhu systému, programového vybavení a dalších doplňkových služeb. Zároveň nabízíme i následný servis všech systémů spolu s dalšími souvisejícími službami (např. stěhování, dovybavení aj.).

Samotné realizace jsou prováděny s ohledem na dosažení maximální ekonomičnosti, pružnosti a výkonnosti celého systému. V průmyslu řeší problematiku redukce nákladů spojených se skladováním, optimalizací zásob a zkrácením manipulačních časů. V oblasti administrativy je cílem dosažení maximální kapacity na minimálním prostoru s ohledem
na zachování požadovaného uložení spisů a manipulace s nimi.

 

O nás
Již 30 let s vámi

Inovace, vývoj
nejnovější technologie

Kontaktujte nás

Nezávazná poptávka

Chcete se na něco zeptat? Jsme tu pro vás! Pro další informace vyplňte a odešlete následující formulář.