Dovybavení Hänel zařízení: Snadná orientace pomocí navigační lišty

31. 01. 2023

Dovybavení Hänel zařízení: Snadná orientace pomocí navigační lišty
Automatizované skladové systémy Hänel® nabízejí širokou škálu možného dovybavení. Mezi ně spadá například transportní vozík, automatická váha umístěná ve výdejním místě, čtečky a mimo mnoho dalšího také navigační lišta, jejíž funkce a výhody budou nastíněny
v tomto vydání.

Snadná orientace a eliminace chyb

Zmíněné doplňkové komponenty dále rozšiřují funkce automatizovaných skladových zařízení a usnadňují každodenní práci a manipulaci s materiálem. Navigační lištu je možné dodat ke všem zařízením Hänel Lean-Lift®, Hänel Rotomat®, Hänel Lockomat® a Hänel Multi-Space®.

Navigační lišta eliminuje možnost pochybení ze strany lidského faktoru a zajišťuje rychlou orientaci v procesu naskladňování a vyskladňování jednotlivých položek. Místo a pozice požadovaného materiálu je červeně označena světelnou identifikací na liště, která je integrovaná do pracovní desky. Označení přihrádek a jejich podúrovní je zobrazeno na navigační liště jednou, případně dvěma číslicemi. Světelné označení pomocí LED lišty lze dle potřeby umístit nad nebo pod výdejní místo automatizovaného skladového systému.

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat na kasys@kasys.cz nebo na webových stránkách.

Nezávazná poptávka

Chcete se na něco zeptat? Jsme tu pro vás! Pro další informace vyplňte a odešlete následující formulář.