EASTLOG 2023: Logistika bez limitů

31. 05. 2023

EASTLOG 2023: Logistika bez limitů
V květnu 2023 jsme se mohli potkat v rámci logistického kongresu EASTLOG, který se konal v pražském O2 universum. Níže zasíláme pro zajímavost krátké shrnutí události, kde nás naši kolegové úspěšně prezentovali.

Již 26. ročník logistického kongresu EASTLOG navštívilo celkem 684 účastníků a v rámci hlavního tématu: Logistika bez limitů, resp. návrat logistiky a dopravy do pozice oboru s neomezeným potenciálem bylo možné se zúčastnit mnoha zajímavých workshopů, odborných přednášek a následně také navázat kontakty s prezentujícími společnostmi.

Cílem konference bylo inspirovat a informovat logistické profesionály o aktuálním dění v oboru, a zároveň jim poskytnout prostor pro sdílení názorů a navázaní nových obchodních kontaktů. Konkrétně s našimi kolegy jste se mohli potkat během celého dne na stánku anebo si sjednat schůzku během BizLOGu v rámci krátkých desetiminutových schůzek.

Děkujeme za Vaše návštěvy a těšíme se na další setkání na podzim během Mezinárodního strojírenského veletrhu 2023 v Brně, který se uskuteční ve dnech 10. – 13. října 2023.

Nezávazná poptávka

Chcete se na něco zeptat? Jsme tu pro vás! Pro další informace vyplňte a odešlete následující formulář.